Profesyonel Eğitimler

Profesyonel Aşçılık Okulu

Profesyonel Aşçılık Okulu

Profesyonel Aşçılık Okulu
(Eğitim sonrası alacağınız BELGE ile uluslararası çalışma imkanına sahip olacaksınız....)

Profesyonel Aşçılık Okulu kursu için 15 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en kalite eğitim hizmetini vermeye devam ediyor. Antalya Profesyonel Aşçılık Okulu kursu ile hem özgün eğitim şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Mutfak sanatları Okulu denilince akla ilk gelen kurum Antalya BBOEM Mutfak Atolyesi gelmektedir. 

Antalya Aşcılık Kursu kursu ile profesyonel mutfak eğitimi alma şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Mutfak sanatları okulu denilince akla ilk gelen kurum BBOEM Mutfak Atolyesi sizler için Aşcılık Kursu kursu ücretiAşcılık Kursu kuru ücreti ne kadar?Aşcılık Kursu kursu veren dersaneler gibi sorularınız için en iyi cevap niteliğindedir.

Aşçı, mutfak araç-gereç ve ekipmanlarını kullanarak, hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun yiyecek üretimi yapma ve servise hazır hale getirme yeterliliklerine sahip nitelikli kişidir.

Sertifika alan adaylar rahatlıkla yiyecek/içecek alanında Aşçılık yapma yeterliğine sahip kişiler olur ve bu anlamda kariyer hedefleri doğrultusunda kurumumuz tarafından yalnız bırakılmaz. Dileyen kişilere kurumumuz bünyesinde bulunan İşkoloji departmanımız tarafından hem danışmanlık hem de işe yerleştirme konusunda çeşitli yönlendirmeler yapılmaktadır.

BBOEM Mutfak Atolyesi  3 ayda Uluslararası MYK Sınavlarına Hazırlıyor. Sertifika programı, gerek mutfak sanatlarında uluslararası yeterliliğe sahip olmak isteyenlere gerekse Aşçılığı mesleğe dönüştürmek isteyenlere ve kendi işletmesini profesyonel bir şef bilinci ile yönetmek isteyenler için uluslararası temel aşçılık eğitimini, teknikleri ile adaylara kazandırma ilkesiyle hazırlanmış bir programdır. Profesyonel Aşçılık Temel Seviye Programımız ile öğrencilerimize profesyonel yemek pişirmenin temellerini, farklı yemeklerin hazırlanmasında geçerli olan prensipleri, prosedürleri ve teknikleri sunarak, onlara gerekli olan profesyonel yetkinlikleri kazandırmaktayız..

Ayrıca BBOEM Mutfak Atolyesi olarak eğitimini başarıyla tamamlamış olan öğrencilerini İŞE YERLEŞTİRME KONUSUNDA ÜCRETSİZ meslek danışmanlığı HİZMETİ VERİLMEKTEDİR. 

Kurs Günleri ve Saatleri için (242) 248 76 78 - (542) 527 70 21 nolu telefondan Eğitim Danışmanlarımıza Ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Sizi Arayalım

  • İsim Soyisim 
  • Email  
  • Telefon 

Diğer Eğitim Programları

Ortaokul Öğrencilerine yönelik İngilizce Kursu

Ortaokul Öğrencilerine yönelik İngilizce Kursu

Hasta Kabul Kursu

Hasta Kabul Kursu

Ücretsiz İngilizce Kursu

İngilizce Kursları Ücrestsizdir.

Profesyonel Aşçılık Okulu

BBOEM Mutfak Atolyesi ile Mutfak Şefi olmaya sizi davet ediyoruz.

Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik

Mutfağın her noktasına hakim olan ancak belli bir konuda uzmanlaşmayı gerektiren Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik Programı, toplam 3,5 aylık dönemi kapsayan bir programdır.

Başarı Hikayeleri ve Kariyer Fırsatları

Kariyer Fırsatları

Detaylar